• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1

Оголошено тендер

361 961.52 UAH
Номер: b0f68f70029b4987a6e7f00667556eac
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-08-002174-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 361 961.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1
Примітки: ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1.)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.04.2020 18:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума361 961.52 UAH