-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1
243 890.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3fd1152e4b64df8baee56a1a7271aa6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-08-002419-a-b1
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144111
-
Контактна особа:
Басецька Оксана Володимирівна +380525122247 oksana.basetska@gmail.com
-
Адреса:
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнка, вул.Соборна,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Укртехнобез
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Харченко Роман Олександрович +380953600707 utb2020@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Чорновола, 1а
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
141
Дата підписання:
22.05.2020 00:00
Період дії договору:
22.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
243 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 648.33 UAH)
Оплачено:
243 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 648.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: Кіровоградська обл, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате, пров. Шкільний, 1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, с. Комишувате,, в будівлі Комишуватівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області,розташована за адресою: пров. Шкільний, 1.
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
09374e850700419db197a5d2bfde2dcd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до договору. Пункт 4.1 викласти у новій редакції. Строк надання послуг по 10 серпня. Сума договору 243 890,00 грн. Більш детально в додатковій угоді.
Номер додаткової угоди:
1/157
Дата внесення змін до договору:
31.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e53537cd49fb4ab1bca62afac3a587b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до договору. Викласти п.4.1 договору в новій редакції. Строк надання послуг по 25 серпня 2020р. Більш детально в додатковій угоді.
Номер додаткової угоди:
2/161
Дата внесення змін до договору:
10.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4ea6778d53d743cdb75713a24b4b57a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору. Бюджетні зобов’язання збільшити на 223890 грн. Сума Договору 243 890,00 грн. Реквізити сторін викласти в новій редакції. Більш детально в додатковій угоді.
Номер додаткової угоди:
176
Дата внесення змін до договору:
15.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано