-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5
Тендер Prozorro UA-2020-04-08-003478-b
ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5)
Завершена
554 266.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 542.66 UAH
мін. крок: 1% або 5 542.66 UAH
Номер:
8abe3617a1404994989c353abce650c6
Внутрішній номер закупівлі:
4784613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-08-003478-b
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144111
-
Адреса:
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнка, вул.Соборна,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Басецька Оксана Володимирівна +380525122247 oksana.basetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
554 266.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 542.66 UAH
Період уточнення:
08.04.2020 18:01 - 14.04.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2020 18:01 - 24.04.2020 00:00
Аукціон:
24.04.2020 13:14 - 24.04.2020 14:05
Період кваліфікації:
24.04.2020 14:05 - 30.04.2020 14:34
Період завантаження договору:
30.04.2020 14:34 - 20.05.2020 14:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату за надані послуги шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 90 (девяноста) банківських днів з дати надходження коштів на реєстраційний рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка,, в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: вул. Шкільна, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОЕКТНО-МОНТАЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БІНОМ"
Оскарження: 30.04.2020 14:34 - 11.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43453311
-
Контактна особа:
Пушкарська Альона Сергіївна +380996820514 pmo_binom@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, м.Київ, вул. Куренівська 15, офіс 1
Оскарження: 30.04.2020 14:34 - 11.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
318 406.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
284 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2020 14:34
Документи
27
Скарги
0
ТОВ Укртехнобез
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Харченко Роман Олександрович +380953600707 utb2020@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Чорновола, 1а
Початкова пропозиція
327 224.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
284 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380503080513 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Початкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ТОВ Ю.ЕС.ТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40066727
-
Контактна особа:
Дирявко Олександр Миколайович +380664477333 ust_secur@ukr.net
-
Адреса:
17600, Україна, Чернігівська область, Варва, Шевченка,35
Початкова пропозиція
472 786.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
419 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ТОВ ЕЛЕКТРО ПЛЮС!
×
-
Код ЄДРПОУ:
39138281
-
Контактна особа:
Каплунов Ігор Андрійович +380635887264 electroplus.com.ua@gmail.com
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, Оболонський район, вул. Маршала Тимошенка, 21, н/п 3
Початкова пропозиція
488 804.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖИНІРИНГОВІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41244760
-
Контактна особа:
Руслан +380506982389 i.posluga@gmail.com
-
Адреса:
25014, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, провулок Максима Залізняка, 28
Початкова пропозиція
548 376.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОННО-ПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41274114
-
Контактна особа:
Ігор Іванов +380504508555 opztov@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРМСЬКА, будинок 11-А
Початкова пропозиція
554 266.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
554 266.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
d74a098014a54eb09d10309402078c15
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-08-003478-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ПРОЕКТНО-МОНТАЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БІНОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43453311
-
Контактна особа:
Пушкарська Альона Сергіївна +380996820514 pmo_binom@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, м.Київ, вул. Куренівська 15, офіс 1
Номер договору:
139
Сума договору:
284 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
237 491.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
15.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний