• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5

ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5)

Завершена

554 266.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 542.66 UAH
Період уточнення: 08.04.2020 18:01 - 14.04.2020 00:00
Відповідь надана

План будівлі

Номер: 028a7484c26b43dcbeeaa377351a930e
Дата опублікування: 08.04.2020 20:41
Опис: Дорогий замовнику, як що ви не бажаєте прикріпити проект на АПС, прикріпіть будь-ласка хочаб план будівлі. Щоб учасники могли розуміти об'єми робіт.
Відповідь: Керуючись положеннями частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року (далі – Закон), щодо порядку надання роз’яснень до процедури закупівлі відкриті торги повідомляємо: «Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону». Оскільки ні Законом, ні наказом Мінекономрозвитку України «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» № 490 від 22.03.2016 року не передбачено документальну форму оприлюднення такого роз’яснення інформуємо, що відповідь від імені Замовника закупівлі надається у електронній формі заповнення відповідного рядка на електронному майданчику в системі електронних закупівель «Prozorro». Проаналізувавши Ваше звернення, тендерний комітет інформує про наступне стаття 22 Закону зокрема передбачає, що тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Тож, будь-хто із зацікавлених осіб має можливість проаналізувати наявність відповідної інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі в тендерній документації. Разом з тим, обов’язку наявності чи відсутності робочого проекту на монтаж пожежної сигналізації перед початком проведення процедури закупівлі Законом не передбачено. Подання в систему електронних закупівель відповідних проектно-кошторисних документацій разом з тендерною документацією не є доцільним, оскільки в такому випадку нівелюється принцип здійснення публічних закупівель - добросовісна конкуренція серед учасників, так як кожен із потенційних учасників проаналізувавши технічне завдання до предмета закупівлі може запропонувати свої рішення, що можуть бути значно вигіднішими аніж ті, що існують в проектній документації на монтаж пожежної сигналізації. Відтак, усвідомлюючи що дана відповідь буде знаходитись в публічному доступі, Замовник пропонує всім зацікавленим учасникам або їх представникам відвідати об’єкт, по якому планується реалізація відповідних послуг, що складає предмет закупівлі, задля отримання тої чи іншої інформації, котра необхідна останнім для вирахування вартості таких послуг.
Дата відповіді: 10.04.2020 14:54