-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5
Оголошено тендер
554 266.00
UAH
Номер:
a79215ecaba34899896131dee6c0b5a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-08-008350-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144111
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144111
Очікувана вартість:
554 266.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5
Примітки:
ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.04.2020 17:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума554 266.00 UAH