-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5
284 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
d74a098014a54eb09d10309402078c15
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-08-003478-b-a1
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144111
-
Контактна особа:
Басецька Оксана Володимирівна +380525122247 oksana.basetska@gmail.com
-
Адреса:
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнка, вул.Соборна,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРОЕКТНО-МОНТАЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БІНОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43453311
-
Контактна особа:
Пушкарська Альона Сергіївна +380996820514 pmo_binom@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, м.Київ, вул. Куренівська 15, офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
139
Дата підписання:
15.05.2020 00:00
Період дії договору:
15.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
284 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 498.33 UAH)
Оплачено:
284 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 498.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, системи передавання тривожних сповіщень в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка, вул. Шкільна, 5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівка,, в будівлі Іванівського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, що розташований за адресою: вул. Шкільна, 5
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
b4a088ebc461421b9728d505884925fd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору. Місцезнаходження та банківські реквізити замовника викласти в новій редакції. Більш детально в додатковій угоді.
Номер додаткової угоди:
142
Дата внесення змін до договору:
22.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
675bcfe1d2594b4c85ff0537d89ffb2c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна рахунку зі сторони Замоника
Номер додаткової угоди:
164
Дата внесення змін до договору:
14.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано