-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48822000-6 Комп’ютерні сервери) 26.20.14-00.00 Інженерні системи серверних (ІСС) для центру обробки даних ГІОЦ, у рамках модернізації інфраструктури серверних ГІОЦ за адресою м. Київ, вул.Комінтерну,27 (вул.С.Петлюри,27)), код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.14-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48822000-6
Тендер Prozorro UA-2016-10-21-000917-c
Завершена
25 102 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 251 029.00 UAH
мін. крок: 1% або 251 029.00 UAH
Номер:
c3f5be9bd0224aa5ae926321504e526e
Внутрішній номер закупівлі:
476053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-21-000917-c
Замовник:
Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Додаткова контактна особа:
Бабченко Владислав Вікторович (044) 238-37-52 sztp@nec.energy.gov.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бабченко Владислав Вікторович (044) 238-37-52 sztp@nec.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48822000-6 Комп’ютерні сервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
25 102 900.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
251 029.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
602 246.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2016 15:57 - 14.11.2016 12:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2016 15:57 - 24.11.2016 12:00
Період прекваліфікації:
24.11.2016 12:04 - 22.12.2016 00:00
Аукціон:
22.12.2016 11:06 - 22.12.2016 11:33
Період кваліфікації:
22.12.2016 11:33 - 26.12.2016 12:39
Період завантаження договору:
22.12.2016 11:33 - 11.01.2017 11:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48822000-6 Комп’ютерні сервери) 26.20.14-00.00 Інженерні системи серверних (ІСС) для центру обробки даних ГІОЦ, у рамках модернізації інфраструктури серверних ГІОЦ за адресою м. Київ, вул.Комінте
×
-
ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.06.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» doc@it-integrator.ua http://www.itintegrator.com.ua
-
Адреса:
Украина, КИЕВСКАЯ ОБЛ., КИЕВ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.12.2016 11:43
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "БІЛІНТЕХ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37962954
-
Контактна особа:
Віктор Шахов +30669117138 tender@bitech.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, м. Київ, проспект Леся Курбаса, буд. 2Д
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.12.2016 11:44
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "НВП Енглер"
Оскарження: 22.12.2016 11:33 - 06.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Ільєнко Олег Борисович 0443511868 o.ilyenko@englerllc.com http://englerllc.com/
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, Скляренка, б. 5 , оф. 305А
Оскарження: 22.12.2016 11:33 - 06.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
24 883 333.33 UAH без ПДВ /
24 632 304.33 UAH без ПДВ
24 632 304.33 UAH без ПДВ
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "АЙТІ-СОЛЮШНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38239436
-
Контактна особа:
ТОВ "АЙТІ-СОЛЮШНС" 044-586-26-76 yuliia.yanushkevych@it-solutions.ua
-
Адреса:
Украина, КИЕВСКАЯ ОБЛ., КИЕВ, 01004, м. Київ, вул. Крутий Узвіз, буд. 6/2А
Початкова пропозиція
24 950 000.00 UAH без ПДВ /
24 695 000.00 UAH без ПДВ
24 695 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.12.2016 11:41
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД
×
-
Код ЄДРПОУ:
34242534
-
Контактна особа:
Лепетюк Олександр Леонідович +380444963366 office@inlinegroup.ua
-
Адреса:
03061, УКРАЇНА, м.Київ, М.КИЇВ, проспект Відрадний , будинок 95Д
Початкова пропозиція
25 050 000.00 UAH без ПДВ /
25 050 000.00 UAH без ПДВ
25 050 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.12.2016 11:40
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
f2444a6b03094c75bda5014f78a3d426
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-21-000917-c-c1
Постачальник:
ТОВ "НВП Енглер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Ільєнко Олег Борисович 0443511868 o.ilyenko@englerllc.com http://englerllc.com/
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, Скляренка, б. 5 , оф. 305А
Номер договору:
15-4/0030-17
Сума договору:
24 565 643.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2017 00:00 - 01.06.2017 00:00
Дата підписання:
12.01.2017 00:00
Статус:
Виконаний