-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48822000-6 Комп’ютерні сервери) 26.20.14-00.00 Інженерні системи серверних (ІСС) для центру обробки даних ГІОЦ, у рамках модернізації інфраструктури серверних ГІОЦ за адресою м. Київ, вул.Комінтерну,27 (вул.С.Петлюри,27)), код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.14-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48822000-6
24 565 643.65
UAH без ПДВ
Номер:
f2444a6b03094c75bda5014f78a3d426
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-21-000917-c-c1
Замовник:
Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Контактна особа:
Бабченко Владислав Вікторович (044) 238-37-52 sztp@nec.energy.gov.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "НВП Енглер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Ільєнко Олег Борисович 0443511868 o.ilyenko@englerllc.com http://englerllc.com/
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, Скляренка, б. 5 , оф. 305А
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
15-4/0030-17
Дата підписання:
12.01.2017 00:00
Період дії договору:
12.01.2017 00:00 - 01.06.2017 00:00
Сума договору:
24 565 643.65 UAH без ПДВ
Оплачено:
24 512 973.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48822000-6 Комп’ютерні сервери) 26.20.14-00.00 Інженерні системи серверних (ІСС) для центру обробки даних ГІОЦ, у рамках модернізації інфраструктури серверних ГІОЦ за адресою м. Київ, вул.Комінте
×
-
ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.06.2017
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3e43a5fe45564620aa6c7574f1c7bc4d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменьшення загальної кошторисної вартості робіт
Номер додаткової угоди:
15-4/0030-17
Дата внесення змін до договору:
19.05.2017 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
652ca0cc339c4e409dd00f8fc1848c88
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
повторне проведення експертизи ПКД
Номер додаткової угоди:
15-4/0030-17
Дата внесення змін до договору:
31.05.2017 00:00
Статус:
Опубліковано