-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48822000-6 Комп’ютерні сервери) 26.20.14-00.00 Інженерні системи серверних (ІСС) для центру обробки даних ГІОЦ, у рамках модернізації інфраструктури серверних ГІОЦ за адресою м. Київ, вул.Комінтерну,27 (вул.С.Петлюри,27)), код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.14-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48822000-6
Тендер Prozorro UA-2016-10-21-000917-c
Завершена
25 102 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 251 029.00 UAH
мін. крок: 1% або 251 029.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2016 15:57 - 14.11.2016 12:00
Відповідь надана
щодо Загальних вимог Додатку 3
Номер:
d04efc77093a45339845c07c8e46431f
Дата опублікування:
07.11.2016 12:09
Опис:
Питання щодо Загальних вимог Додатку 3. Просимо надати роз’яснення, які саме послуги з корегування існуючого Робочого проекту необхідно надати по серверній частині?
Відповідь:
Відповідно до пункту 1 Розділу "Загальні вимоги" Додатку 3 до тендерної документації, Учасник має здійснити:
- корегування існуючого Робочого проекту «Інженерні системи серверних для центру обробки даних ГІОЦ, у рамках модернізації інфраструктури серверних ГІОЦ у будівлі за адресою: м. Київ, вул. С. Петлюри,27» (розміщеного на сайті ДП «НЕК «Укренерго»), згідно Технічного завдання на корегування (додається).
Зміст та обсяги корегування існуючого Робочого проекту детально описані в Технічному завданні на корегування, що є Додатком 5 до тендерної документації.
Дата відповіді:
08.11.2016 15:01
Відповідь надана
роз'яснення щодо Додатку 5
Номер:
883fac8609dc4d9da9c070ece71ae1ff
Дата опублікування:
07.11.2016 12:08
Опис:
Просимо надати роз'яснення щодо Додатку 5, пункту 4.14 “Вимоги до IТ обладнання”. Чи вірно ми розуміємо, що учасник торгів має додати до пропозиції серверне серверній частині?
Відповідь:
Підпункт 4.14. Пункту 4 Додатку 5 "Технічне завдання" тендерної документації не вимагає від Учасника торгів «додати до пропозиції серверне серверній частині».
Даний підпункт містить вимоги до ІТ - обладнання, що має бути запроектовано Учасником під час корегування існуючого проекту.
Дата відповіді:
08.11.2016 14:56