-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48822000-6 Комп’ютерні сервери) 26.20.14-00.00 Інженерні системи серверних (ІСС) для центру обробки даних ГІОЦ, у рамках модернізації інфраструктури серверних ГІОЦ за адресою м. Київ, вул.Комінтерну,27 (вул.С.Петлюри,27)), код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.14-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48822000-6
Тендер Prozorro UA-2016-10-21-000917-c
Завершена
25 102 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 251 029.00 UAH
мін. крок: 1% або 251 029.00 UAH
Період оскарження:
21.10.2016 15:57 - 20.11.2016 00:00
Нічого не знайдено.