-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Тендер Prozorro UA-2020-04-02-002201-a
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Завершена
3 515 133.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Номер:
96adce8cc2d04e86b59f1117150664cf
Внутрішній номер закупівлі:
4754087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-02-002201-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22204565
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Павличенко 14а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чміль Ольга Вячеславівна 380456352261, ukb_bmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 515 133.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 500.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2020 17:26 - 09.04.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2020 17:26 - 19.04.2020 09:00
Аукціон:
21.04.2020 14:44 - 21.04.2020 15:11
Період кваліфікації:
21.04.2020 15:11 - 30.04.2020 11:47
Період завантаження договору:
30.04.2020 11:47 - 20.05.2020 11:47
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний об’єкт на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт (ф. КБ-2в) та форми КБ-3.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІННИЦЯ ПРОЕКТ-БУД"
Оскарження: 24.04.2020 14:19 - 05.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38635748
-
Контактна особа:
Хворостюк Віта Павлівна +380975970362 vinproektbud09@gmail.com
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 13, офіс 112
Оскарження: 24.04.2020 14:19 - 05.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 847 007.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 847 007.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.04.2020 14:19
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "С Т А Р Т Б У Д"
Оскарження: 29.04.2020 11:13 - 10.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40264524
-
Контактна особа:
Козік Роман +380984771000 startbud.ltd@gmail.com
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, село Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ БОГОЛЮБОВА, будинок 4, офіс 3
Оскарження: 29.04.2020 11:13 - 10.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 337 679.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 337 679.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.04.2020 11:13
Документи
9
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОД-ТЕПЛОКОМ"
Оскарження: 30.04.2020 11:47 - 11.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41377981
-
Контактна особа:
Заболотній Вадим 380504675184, 380504675184 vadym.zabolotniy@gmail.com
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Карбишева будинок 22 квартира 24
Оскарження: 30.04.2020 11:47 - 11.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 386 742.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 386 742.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2020 11:47
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca419b730b8c4e5190d4b3433d9c7214
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-02-002201-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОД-ТЕПЛОКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41377981
-
Контактна особа:
Заболотній Вадим 380504675184, 380504675184 vadym.zabolotniy@gmail.com
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Карбишева будинок 22 квартира 24
Номер договору:
262
Сума договору:
3 170 247.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 641 872.77 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.05.2020 15:00
Статус:
Виконаний