-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
3 170 247.32
UAH з ПДВ
Номер:
ca419b730b8c4e5190d4b3433d9c7214
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-02-002201-a-a1
Замовник:
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22204565
-
Контактна особа:
Чміль Ольга Вячеславівна 380456352261, ukb_bmr@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Павличенко 14а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОД-ТЕПЛОКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41377981
-
Контактна особа:
Заболотній Вадим 380504675184, 380504675184 vadym.zabolotniy@gmail.com
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Карбишева будинок 22 квартира 24
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
262
Дата підписання:
14.05.2020 15:00
Період дії договору:
14.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
3 170 247.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 528 374.55 UAH)
Оплачено:
3 170 247.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 528 374.55 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
80bc742603bb4db3bccdafc07276e7ee
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
8c219154ccf249a2a20d2c70aeeec41a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
22.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано