-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Оголошено тендер
3 515 133.60
UAH
Номер:
d4f441e913724cd495ab2860b77b84b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-02-006129-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22204565
Замовник:
Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22204565
Очікувана вартість:
3 515 133.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
02.04.2020 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 515 133.60 UAH