-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Тендер Prozorro UA-2020-04-02-002201-a
Будівництво мереж водопостачання та водовідведення по вул. Шевченко в м. Біла Церква Київської області
Завершена
3 515 133.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Період оскарження:
02.04.2020 17:26 - 15.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.