-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Тендер Prozorro UA-2020-03-30-002040-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
2db31734c29049f0a4a8d2e489a0c164
Внутрішній номер закупівлі:
4732734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-30-002040-a
Замовник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380459746387 10198@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2020 19:04 - 05.04.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2020 19:04 - 15.04.2020 08:00
Аукціон:
16.04.2020 11:07 - 16.04.2020 11:46
Період кваліфікації:
16.04.2020 11:46 - 05.05.2020 12:43
Період завантаження договору:
05.05.2020 12:43 - 25.05.2020 12:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Кількість
6950 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПЕЦПРОДІНТЕКС"
Оскарження: 24.04.2020 12:18 - 05.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42346687
-
Контактна особа:
Оксана Тимощук +380687482262 spetsprodintexs@gmail.com
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ШЕПЕЛЄВА, будинок 6
Оскарження: 24.04.2020 12:18 - 05.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
333 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 830.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.04.2020 12:18
Документи
52
Скарги
0
ФОП "ЧЕРНЯВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
"
Оскарження: 29.04.2020 11:42 - 10.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2812510579
-
Контактна особа:
Олексій Чернявський +380687668296 spdchernavsky@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 14, квартира 18
Оскарження: 29.04.2020 11:42 - 10.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
335 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.04.2020 11:42
Документи
7
Скарги
0
Фізична особа-підприємець "Оксьоненко Сергій Петрович"
Оскарження: 05.05.2020 12:43 - 16.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845203737
-
Контактна особа:
Оксьоненко Сергій Петрович 380667918852, 380667918852 prodagi_2000@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Затишна 8
Оскарження: 05.05.2020 12:43 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
352 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2020 12:43
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Валдіс1 "
×
-
Код ЄДРПОУ:
32528953
-
Контактна особа:
Гусєва Валерія Костянтинівна 067-509-20-75, valdis@uol.ua
-
Адреса:
04205, Україна, Київська область, Київ, Тимошенка, 29 в, кв.67
Початкова пропозиція
389 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
ПП Торгпродсервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
30757072
-
Контактна особа:
Мовчун Тетяна Михайлівна +380444982800 4982800@ukr.net
-
Адреса:
04108, Україна, Київська область, Київ, провулок Квітневий, буд. 1Б, кв. 37
Початкова пропозиція
392 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
0813d31de78f47fdb3c15294a315543c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-30-002040-a-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець "Оксьоненко Сергій Петрович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845203737
-
Контактна особа:
Оксьоненко Сергій Петрович 380667918852, 380667918852 prodagi_2000@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Затишна 8
Номер договору:
72
Сума договору:
68 417.51 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.05.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
20.05.2020 11:00
Статус:
Виконаний