-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Тендер Prozorro UA-2020-03-30-002040-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2020 19:04 - 05.04.2020 08:00
Відповідь надана
графік поставок
Номер:
579df40ffc39434da1280c0646eb649a
Дата опублікування:
03.04.2020 21:50
Опис:
Доброго дня! якими партіями буде здійснюватися поставка? Скільки разів на місяць?
Відповідь:
Доброго дня! Поставка буде здійснюватися орієнтовно один раз на місяць. Обсяг поставки буде залежати від кількості дітей в санаторії..
Дата відповіді:
06.04.2020 11:05