-
Відкриті торги
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
023de62eb93241f4bc6212613639986c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-30-004368-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
Замовник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Примітки:
Закупівля UA-2020-02-14-002193-b, яка була оголошена 14.02.2020 року відмінена через відстуність достатньої кількості учасників,.
Закупівля UA-2020-03-02-001905-a відмінена у зв'язку із відхиленням усіх тендерних пропозицій
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
30.03.2020 18:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH