-
Відкриті торги
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
68 417.51
UAH без ПДВ
Номер:
0813d31de78f47fdb3c15294a315543c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-30-002040-a-b1
Замовник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
-
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380459746387 10198@ukr.net
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець "Оксьоненко Сергій Петрович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845203737
-
Контактна особа:
Оксьоненко Сергій Петрович 380667918852, 380667918852 prodagi_2000@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Затишна 8
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
72
Дата підписання:
20.05.2020 11:00
Період дії договору:
20.05.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
68 417.51 UAH без ПДВ
Оплачено:
68 417.51 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Кількість
6950 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
25d2e6cba06d4435b85b7ffcc1dbcb18
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару не більш ніж на 10 %
Зменшення обсягу закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.12.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e8a6b1a2731f49bbb01b5f6797e763b3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
01817be35c44426496f0eb98fe349ff2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Визначення обсягів поставки товару на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
14.01.2021 10:00
Статус:
Опубліковано