-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області
Тендер Prozorro UA-2020-03-25-004027-b
Завершена
49 199 952.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 245 999.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 245 999.76 UAH
Номер:
de4fd575d4dd43e6a7c738f3fcfd05e6
Внутрішній номер закупівлі:
4709683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-25-004027-b
Замовник:
Навчально-виховний комплекс"Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703530
-
Адреса:
85364, Україна, Донецька область, село Петрівка Покровського району, Центральна ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янчук Олена Олександрівна 380955573869 petrivkanvk2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
49 199 952.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
245 999.76 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
245 999.76 UAH
Період уточнення:
25.03.2020 19:33 - 31.03.2020 13:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2020 19:33 - 10.04.2020 13:00
Аукціон:
13.04.2020 13:34 - 13.04.2020 13:55
Період кваліфікації:
13.04.2020 13:55 - 16.04.2020 17:42
Період завантаження договору:
16.04.2020 17:42 - 06.05.2020 17:42
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписНа придбання матеріалів
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях20 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписДовідка про вартість виконаних робіт за договором, складена за формою КБ-3;
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району
Донецької області
×
-
Індекс автомобільних доріг:
H-20 Слов’янськ - Донецьк - Маріуполь
Кількість
1 роботи
Період постачання
15.05.2020 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВИРОБНИЧО-ПРОМИСЛОВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЛОКСАЙ"
Оскарження: 16.04.2020 17:42 - 27.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31036545
-
Контактна особа:
Сергей Макаренко +380675312511 koloksay716@ukr.net
-
Адреса:
37601, Україна, Полтавська область, місто Миргород, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 112
Оскарження: 16.04.2020 17:42 - 27.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
49 004 292.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 004 292.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2020 17:42
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "Автоінтерстрой"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33620522
-
Контактна особа:
Константин Семёнович +380992974680 fffwwweee1@mail.ru
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, ВУЛ.ОРДЖОНІКІДЗЕ, будинок 8
Початкова пропозиція
49 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b41ca49d55644c4b2289e1dfa822dc6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-25-004027-b-a1
Постачальник:
ВИРОБНИЧО-ПРОМИСЛОВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЛОКСАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31036545
-
Контактна особа:
Сергей Макаренко +380675312511 koloksay716@ukr.net
-
Адреса:
37601, Україна, Полтавська область, місто Миргород, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 112
Номер договору:
№ 3
Сума договору:
49 004 292.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.04.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.04.2020 09:20
Статус:
Виконаний