-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області
Оголошено тендер
49 199 952.00
UAH
Номер:
d522e3a0109a471791c3945b47cb07c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-25-004323-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Навчально-виховний комплекс"Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703530
Замовник:
Навчально-виховний комплекс"Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703530
Очікувана вартість:
49 199 952.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району
Донецької області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3130 Капітальний ремонт
Дата опублікування:
25.03.2020 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума46 199 952.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 000 000.00 UAH