-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області
Тендер Prozorro UA-2020-03-25-004027-b
Завершена
49 199 952.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 245 999.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 245 999.76 UAH
Період оскарження:
25.03.2020 19:33 - 06.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.