-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області
Договір підряду за об 'єктом «Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району Донецької області
49 004 292.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b41ca49d55644c4b2289e1dfa822dc6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-25-004027-b-a1
Замовник:
Навчально-виховний комплекс"Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703530
-
Контактна особа:
Янчук Олена Олександрівна 380955573869 petrivkanvk2015@ukr.net
-
Адреса:
85364, Україна, Донецька область, село Петрівка Покровського району, Центральна ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ВИРОБНИЧО-ПРОМИСЛОВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЛОКСАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31036545
-
Контактна особа:
Сергей Макаренко +380675312511 koloksay716@ukr.net
-
Адреса:
37601, Україна, Полтавська область, місто Миргород, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 112
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
Договір підряду за об 'єктом «Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району
Донецької області
Номер договору:
№ 3
Дата підписання:
29.04.2020 09:20
Період дії договору:
29.04.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
49 004 292.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
49 004 292.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с.Петрівка,вул.Центральна,1 Покровського району
Донецької області
×
-
Індекс автомобільних доріг:
H-20 Слов’янськ - Донецьк - Маріуполь
Кількість
1 роботи
Період постачання
15.05.2020 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
5ae7a3aa428b46b59c715aff4de428e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відскановано без вказання номеру договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.04.2020 09:21
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bef419ef0b4c4559be9316e96e1f1d82
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Не додані додатки до договору №3 від 29.04.2020
№1 Погодження договірної ціни
№2 Календарний графік виконання робіт
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.04.2020 09:22
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
7f4464b25ba643ea8f891ea97febd7cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Затверджений план фІнансування
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.04.2020 09:25
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1214d1a8670341ab9ad2b0226dbe1c91
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ДОГОВОРУ, ОБСЯГИ ФІНАНСУВАННЯ
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.07.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
5fce5315d6df42e2a0f0562df0880780
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Технічно невірно завантажений договір до системи
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.07.2020 10:01
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4f6cc27df6f64599858536bf8a3aec50
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Оновлений план фінансування
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.07.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
cb877532c9634dbbb22b5394c003fcbf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відкоригований пункт додаткової угоди про обсяги фінансування згідно доданого плану фінансування на 2020-2021 рік
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.07.2020 12:10
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
81a5503861f34320a0e7c122ef4c0838
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Обсяги фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
01.06.2021 11:00
Статус:
Опубліковано