-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
59. Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв’язку на базі серверного обладнання центру обробки даних Секретаріату Кабінету Міністрів України
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-004187-b
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Номер:
f2e9d4c8c1a044f7a3375cdc204045e0
Внутрішній номер закупівлі:
4658771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-17-004187-b
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Додаткова контактна особа:
Лазарев Дмитро Юрійович +380442567380 dl@kmu.gov.ua.
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Олександрівна Денисенко +380442566330,+380442567057 denisenko@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
150 000.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2020 17:38 - 07.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2020 17:38 - 17.04.2020 18:00
Період прекваліфікації:
17.04.2020 18:03 - 28.04.2020 00:00
Аукціон:
28.04.2020 15:40 - 28.04.2020 16:01
Період кваліфікації:
28.04.2020 16:01 - 04.05.2020 10:03
Період завантаження договору:
04.05.2020 10:03 - 24.05.2020 10:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв’язку на базі серверного обладнання центру обробки даних Секретаріату Кабінету Міністрів України
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.07.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП"
Оскарження: 04.05.2020 10:03 - 15.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37313183
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП" tender@accord-group.com
-
Адреса:
Україна, 03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ СМОЛЕНСЬКА, будинок 31-33, офіс 405
Оскарження: 04.05.2020 10:03 - 15.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
4 989 000.00 UAH з ПДВ /
4 989 000.00 UAH з ПДВ
4 989 000.00 UAH з ПДВ
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ІНТРАСИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40607814
-
Контактна особа:
Анатолій Маковій +380443632070 amakovii@intrasystems.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ РАДИЩЕВА корп. Б буд. 10/14 оф. 403
Початкова пропозиція
4 996 000.00 UAH з ПДВ /
4 996 000.00 UAH з ПДВ
4 996 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
22.04.2020 13:10
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
7db94f1f87524dfcad5edac71d130f14
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-17-004187-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37313183
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП" tender@accord-group.com
-
Адреса:
Україна, 03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ СМОЛЕНСЬКА, будинок 31-33, офіс 405
Номер договору:
24-96
Сума договору:
4 989 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
18.05.2020 10:00
Статус:
Виконаний