-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
59. Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв’язку на базі серверного обладнання центру обробки даних Секретаріату Кабінету Міністрів України
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-004187-b
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Період оскарження:
17.03.2020 17:38 - 13.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.