-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв’язку на базі серверного обладнання центру обробки даних Секретаріату Кабінету Міністрів України
Оголошено тендер
5 000 000.00
UAH
Номер:
cd00b51b5b5e4a999c9fc96afe8f99cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-12-005823-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ГОСПОДАРСЬКО-ФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТ СЕКРЕТАРІАТУ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв’язку на базі серверного обладнання центру обробки даних Секретаріату Кабінету Міністрів України
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.03.2020 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 000 000.00 UAH