-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
59. Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв’язку на базі серверного обладнання центру обробки даних Секретаріату Кабінету Міністрів України
4 989 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7db94f1f87524dfcad5edac71d130f14
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-17-004187-b-b1
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Контактна особа:
Любов Олександрівна Денисенко +380442566330,+380442567057 denisenko@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37313183
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП" tender@accord-group.com
-
Адреса:
Україна, 03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ СМОЛЕНСЬКА, будинок 31-33, офіс 405
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Номер договору:
24-96
Дата підписання:
18.05.2020 10:00
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
4 989 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
4 989 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв’язку на базі серверного обладнання центру обробки даних Секретаріату Кабінету Міністрів України
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.07.2020