-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-003666-b
Завершена
1 393 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 936.40 UAH
мін. крок: 1% або 13 936.40 UAH
Номер:
19cf266064f94c2bbbefbaf67505518f
Внутрішній номер закупівлі:
4657697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-17-003666-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАХМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147368
-
Адреса:
16500, Україна, Чернігівська область, м. Бахмач,, вул. Соборності, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Ополонська +380680859006 bahadm_vo@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 393 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 936.40 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
41 800.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2020 16:24 - 22.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2020 16:24 - 01.04.2020 18:00
Аукціон:
02.04.2020 12:17 - 02.04.2020 12:56
Період кваліфікації:
02.04.2020 12:56 - 07.04.2020 15:28
Період завантаження договору:
02.04.2020 12:56 - 22.04.2020 12:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
Кількість
377 тонни
Період постачання
до 01.10.2020
Місце постачання
16500, Україна, Чернігівська область, Бахмач, вул.Соборності,42 заклади загальної середньої освіти, згідно заявки
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
Оскарження: 02.04.2020 12:56 - 18.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Оскарження: 02.04.2020 12:56 - 18.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 089 153.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
979 823.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2020 15:28
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41080763
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС" +380974036520 ecores17@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 14021, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ КУРСЬКА, будинок 23
Початкова пропозиція
1 100 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
980 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ПП ТОП-МАКСІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38860521
-
Контактна особа:
Глушаченко Геннадій Анатолійович +380936865770 cpvnr@ukr.net
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Бобрицька, будинок 37
Початкова пропозиція
1 281 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
980 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Початкова пропозиція
1 205 269.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 205 269.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380674021456, 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА АНДРІЯ САХАРОВА, будинок 82, офіс 82
Початкова пропозиція
1 338 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 338 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
95
Скарги
0
Контракти
Номер:
f4853ed4ce154a7eb81b0e84f674263b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-17-003666-b-b1
Постачальник:
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Номер договору:
01-13/494
Сума договору:
728 124.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.04.2020 16:43
Статус:
Виконаний