-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-003666-b
Завершена
1 393 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 936.40 UAH
мін. крок: 1% або 13 936.40 UAH
Період уточнення:
17.03.2020 16:24 - 22.03.2020 17:00
Відповідь надана
Щодо способу надання документів переможцем
Номер:
8a846272931e4c6d97c49d5e22b84086
Дата опублікування:
20.03.2020 16:10
Опис:
Шановний замовнику, передбачте, будь-ласка, надання документів переможцем тендеру лише шляхом завантаження в електронну систему, оскільки для нашого підприємства (у разі визначення переможцем) буде фізично неможливо у 5-денний строк надати пакет документів особисто замовнику. Таку вимогу зможуть виконати лише місцеві учасники, що є дискримінацією
Відповідь:
Дякуємо за звернення та повідомляємо наступне:
Спосіб документального підтвердження інформації про відсутність підстав, передбачених пунктами 2,3,5,6,8 ч.1,2 ст.17 Закону , яка подається лише ПЕРЕМОЖЦЕМ процедури закупівлі зазначений в Розділі ІІІ Інструкції з підготовки тендерної пропозиції ( кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги установлені статтею 17 Закону) , а саме : - в електронному вигляді , шляхом завантаження через електронну систему закупівель ;
- особисто за адресою Замовника;
- поштою за адресою Замовника : 16500, м. Бахмач вул. Соборності,42 Чернігівська область.
Дата відповіді:
24.03.2020 15:01