-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
Оголошено тендер
1 393 640.00
UAH
Номер:
f4855cdab55a41329d4162a2130a9bc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-17-006611-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАХМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147368
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАХМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147368
Очікувана вартість:
1 393 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.03.2020 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описрайонний бюджет
Сума1 393 640.00 UAH