-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
728 124.66
UAH без ПДВ
Номер:
f4853ed4ce154a7eb81b0e84f674263b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-17-003666-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАХМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147368
-
Контактна особа:
Юлія Ополонська +380680859006 bahadm_vo@cg.gov.ua
-
Адреса:
16500, Україна, Чернігівська область, м. Бахмач,, вул. Соборності, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
01-13/494
Дата підписання:
22.04.2020 16:43
Період дії договору:
22.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
728 124.66 UAH без ПДВ
Оплачено:
728 124.66 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
Кількість
308.687 тонни
Період постачання
до 01.10.2020
Місце постачання
16500, Україна, Чернігівська область, Бахмач, вул.Соборності,42 заклади загальної середньої освіти, згідно заявки
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ed9724f833ec46ae9d394acc4fe06d20
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до експертного висновку Чернігівської регіональної торгово-промислової палати № ЧК -247 від 30 червня 2020 року , відповідно до коливанням ціни вугілля на ринку сторони прийшли до згоди збільшити ціну вугілля кам’яного до 2858,90 грн при цьому сума договору становить 979 823,00 грн.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.06.2020 16:09
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ebb7f41670254ead8b738abc0fb12187
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони прийшли до згоди зменьшити обсяг закупівлі вугілля марки ДГ (13-100) на 38,95 тон. Сума договору становить 868470,66 коп без ПДВ .
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.09.2020 08:00
Статус:
Опубліковано