• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)

Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)

Завершена

9 253 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46 266.50 UAH
Номер: ceb2018e6c1545fcabfd752ce33c70d7
Внутрішній номер закупівлі: 4649921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-16-003913-b   
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Назаренко Сергій 0577250280 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 253 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 46 266.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 200 000.00 UAH
Період уточнення: 16.03.2020 19:29 - 06.04.2020 11:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2020 19:29 - 16.04.2020 11:00
Період прекваліфікації: 16.04.2020 11:03 - 22.04.2020 00:00
Аукціон: 22.04.2020 15:34 - 22.04.2020 15:55
Період кваліфікації: 22.04.2020 15:55 - 22.04.2020 16:33
Період завантаження договору: 22.04.2020 16:33 - 12.05.2020 16:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
Код ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
Кількість 45950 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61145, Україна, Харківська область, Харків, вул. Мирна, 11-Б На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РОЗСАДНИК РОСЛИН "НАТАЛІС"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.04.2020 18:31
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "ПЛАНТ СЕРВІС"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.04.2020 18:30
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 43
Скарги 0
ТОВ "Голландські троянди"

Оскарження: 22.04.2020 16:33 - 03.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 8 480 000.00 UAH з ПДВ /
8 480 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.04.2020 18:27
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2020 16:33
Документи 25
Скарги 0
ПП "ДІ-ЛАЙН"
Початкова пропозиція 9 000 000.00 UAH з ПДВ /
9 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.04.2020 18:27
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: 6303c7b74833439dab1e66eb5cd6a470
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-16-003913-b-b1
Постачальник: ТОВ "Голландські троянди"
Номер договору: Т05/05-1
Сума договору: 4 770 910.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 975 758.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 05.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
T05-05-1.pdf
pdf
ДУ 1 до дог. 05-05-1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 2 до дог. Т05-05-1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 3 до дг. Т05-05-1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s