-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-003913-b
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
Завершена
9 253 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46 266.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 46 266.50 UAH
Період уточнення:
16.03.2020 19:29 - 06.04.2020 11:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим