• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)

Оголошено тендер

9 253 300.00 UAH
Номер: 487f80685c964d1291cf30802a778ab7
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-16-008431-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 9 253 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
Дата опублікування: 16.03.2020 19:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на підставі видаткової накладної протягом семи банківських днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати поставленого товару.
Сума9 253 300.00 UAH