-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
4 770 910.00
UAH з ПДВ
Номер:
6303c7b74833439dab1e66eb5cd6a470
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-16-003913-b-b1
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Контактна особа:
Назаренко Сергій 0577250280 khzelenbud@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Голландські троянди"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30941257
-
Контактна особа:
Андрей Погребной +380675315512 max.gardi@icloud.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, Рокосовського будинок 64-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
Номер договору:
Т05/05-1
Дата підписання:
05.05.2020 00:00
Період дії договору:
05.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
4 770 910.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 795 151.67 UAH)
Оплачено:
4 770 910.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 795 151.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (дерева, чагарники та саджанці)
Кількість
17991 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9b9ea2f690834ad08e1661b810091612
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Додаток № 1. Специфікація викласти у новій редакції (Додаток № 1 у новій редакції додається).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
da1616e7e0814cea82ffd50ef2f06a93
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Розділ ХІІІ. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН викласти у наступній редакції:
ПОКУПЕЦЬ:
Спеціалізоване комунальне підприємство
«Харківзеленбуд»
Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ 03362152
61145, Україна, м. Харків,
вул. Клочківська, буд. 195-А
IBAN № UA 563204780000026001924888707
АБ «УКРГАЗБАНК» м. Київ
ІПН 033621520302
Витяг з реєстру платників ПДВ
1420304500400
Тел. (057) 725-02-80 ПРОДАВЕЦЬ:
Товариство з обмеженою
відповідальністю
«Голландські троянди»
Код ЄДРПОУ 30941257
39600, Україна, Полтавська область,
м. Кременчук, вул. Маршала
Рокосовського, буд.64-Б
IBAN № UA573808050000000026001498631
Банк: АТ «Райффайзен Банк Аваль»
ІПН 309412516039
Витяг з реєстру платників ПДВ 1716034500254
Тел.(0536) 70-23-66
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
406d48dbdfc64b8c90e119828b9b1a2a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Зменшити ціну Договору на 3 709 090,00 грн. (три мільйони сімсот дев’ять тисяч дев’яносто гривень нуль копійок), в зв’язку з чим пункт 3.1. розділу ІІІ. ЦІНА ДОГОВОРУ Договору викласти у наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить – 4 770 910,00 грн. (чотири мільйони сімсот сімдесят тисяч дев’ятсот десять гривень нуль копійок), в тому числі ПДВ (20%) – 795 151,67 грн. (сімсот дев’яносто п’ять тисяч сто п’ятдесят одна гривна шістдесят сім копійок).».
2. В зв’язку зі зменшенням ціни договору Специфікацію, яка є невід’ємним додатком № 1 до договору № Т05/05-1 від «05» травня 2020 року викласти у новій редакції (додаток № 1 у новій редакції додається).
3. Абзац другий пункту 1.2. розділу І. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ Договору викласти в новій редакції:
«Кількість товару: 17 991 шт.».
4. В зв’язку зі зменшенням обсягів закупівлі ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ, яке є невід’ємним додатком № 2 до договору № Т05/05-1 від «05» травня 2020 року викласти у новій редакції (додаток № 2 у новій редакції додається).
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано