-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal).
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-000628-c
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal).
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
Номер:
e539604e371947d0a18a77d9a2dc50fd
Внутрішній номер закупівлі:
4645545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-16-000628-c
Замовник:
Вуглегірська ТЕС ПАТ "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2020 13:45 - 21.03.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2020 13:45 - 01.04.2020 00:00
Аукціон:
01.04.2020 12:29 - 01.04.2020 13:02
Період кваліфікації:
01.04.2020 13:02 - 15.04.2020 15:48
Період завантаження договору:
15.04.2020 15:48 - 05.05.2020 15:48
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки за Продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника: протягом 30 календарних днів з дати підписання Покупцем акту приймання-передачі Продукції.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal
Кількість
381.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Графтрейд
Оскарження: 08.04.2020 15:28 - 19.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32786757
-
Контактна особа:
Онопко Микита Вячеславович +380999207198 tender.grefseal@yandex.ua
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Україна, м.Запоріжжя, вул. Грязнова 4-а
Оскарження: 08.04.2020 15:28 - 19.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
279 286.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
277 181.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.04.2020 15:28
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "КРЕАТОР IНЖИНIРIНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Оскарження: 15.04.2020 15:48 - 26.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139790
-
Контактна особа:
Залавський Дмитро Леонідович +380506750381 creator.eng@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, Львів, Володимира Великого
Оскарження: 15.04.2020 15:48 - 26.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
289 897.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
277 481.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2020 15:48
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ТМСпецмаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30969031
-
Контактна особа:
ТОВ "ТМСпецмаш" +380504448961 olototskaya@uat.com.ua http://www.nabivka.com
-
Адреса:
Україна, м. Київ, вул. Віскозна, 5, 02094
Початкова пропозиція
299 877.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 877.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "СУМСЬКИЙ ЗАВОД УЩІЛЬНЕНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34743542
-
Контактна особа:
Юрій Михайленко +380675315480 y.mikhaylenko@szu.com.ua
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд. 168
Початкова пропозиція
299 997.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 997.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d7b2f8475c04652af7c468b0ba75239
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-16-000628-c-b1
Постачальник:
ТОВ "КРЕАТОР IНЖИНIРIНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139790
-
Контактна особа:
Залавський Дмитро Леонідович +380506750381 creator.eng@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, Львів, Володимира Великого
Номер договору:
12/28
Сума договору:
277 481.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
231 234.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
27.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний