• Відкриті торги
  • КЕП

Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: b1c0d8bacc8245eab233771a1ea62325
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-28-005114-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal
Примітки: ВгТЕС
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 28.01.2020 16:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH