-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal).
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal).
277 481.80
UAH з ПДВ
Номер:
9d7b2f8475c04652af7c468b0ba75239
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-16-000628-c-b1
Замовник:
Вуглегірська ТЕС ПАТ "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "КРЕАТОР IНЖИНIРIНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139790
-
Контактна особа:
Залавський Дмитро Леонідович +380506750381 creator.eng@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, Львів, Володимира Великого
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal).
Номер договору:
12/28
Дата підписання:
27.04.2020 00:00
Період дії договору:
27.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
277 481.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 246.97 UAH)
Оплачено:
188 160.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 360.13 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal
Кількість
381.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації