-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal).
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-000628-c
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова Grefseal).
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2020 13:45 - 21.03.2020 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим