• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Договор на постачання нафтопродуктів, код за ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95 та скраплений газ)

Завершена

415 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
Номер: 7d34c5cec34b4c02bb001ac4706f1a98
Внутрішній номер закупівлі: 4644392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-16-001183-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
Контактна особа: Наталя Василівна Максимова +380960505542 maksimova.bukhgalter@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 415 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 075.00 UAH
Період уточнення: 16.03.2020 11:59 - 27.03.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2020 11:59 - 06.04.2020 13:00
Аукціон: 07.04.2020 15:37 - 07.04.2020 16:05
Період кваліфікації: 07.04.2020 16:05 - 08.04.2020 11:37
Період завантаження договору: 08.04.2020 11:37 - 28.04.2020 11:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 11100 літр
Період постачання 10.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, село Липці, Пушкінська 109 На карті
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6000 літр
Період постачання 10.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, село Липці, Пушкінська 109 На карті
Скраплений газ
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3500 літр
Період постачання 10.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, село Липці, Пушкінська 109 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"

Оскарження: 08.04.2020 11:34 - 19.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 186 433.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 433.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.04.2020 11:34
Документи 119
Скарги 0
ФОП Демченко О.М.

Оскарження: 08.04.2020 11:37 - 19.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 379 944.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.04.2020 11:37
Документи 30
Скарги 0
ТОВ "БЕЛКОМ"
Початкова пропозиція 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 91a8d2888efa41cfb44ef84b24e7542d
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-16-001183-b-b1
Постачальник: ФОП Демченко О.М.
Номер договору: 2104-2
Сума договору: 379 944.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 316 620.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 21.04.2020 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
Додаток 1.pdf
pdf
Договор 21.04.pdf
p7s
sign.p7s