• Відкриті торги
  • КЕП

Договор на постачання нафтопродуктів, код за ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95 та скраплений газ)

379 944.00 UAH з ПДВ
Номер: 91a8d2888efa41cfb44ef84b24e7542d
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-16-001183-b-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
Постачальник: ФОП Демченко О.М.
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 2104-2
Дата підписання: 21.04.2020 12:00
Період дії договору: 21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 379 944.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 324.00 UAH)
Оплачено: 379 944.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 324.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 11100 літр
Період постачання 10.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, село Липці, Пушкінська 109 На карті
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6000 літр
Період постачання 10.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, село Липці, Пушкінська 109 На карті
Скраплений газ
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3500 літр
Період постачання 10.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, село Липці, Пушкінська 109 На карті