-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Договор на постачання нафтопродуктів, код за ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95 та скраплений газ)
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-001183-b
Завершена
415 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2020 11:59 - 27.03.2020 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим