-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95 та скраплений газ)
Оголошено тендер
415 000.00
UAH
Номер:
80f394a4fcf84d1e881db47bf6a3bf9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-16-002209-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95 та скраплений газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.03.2020 11:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-92
Кількість
11100 літр
Період постачання
(не задано)
Бензин А-95
Кількість
6000 літр
Період постачання
(не задано)
Скраплений газ
Кількість
3500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума415 000.00 UAH