• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки

Завершена

284 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 420.00 UAH
Номер: 91f4bff12e864b368dcf2ef5bfff582b
Внутрішній номер закупівлі: 4620007
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-11-002672-b   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Контактна особа: Леся Василівна Тітенко +380442874173 lesyatitenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 284 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 420.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 8 500.00 UAH
Період уточнення: 11.03.2020 14:00 - 16.03.2020 19:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2020 14:00 - 26.03.2020 19:00
Аукціон: 27.03.2020 12:01 - 27.03.2020 12:22
Період кваліфікації: 27.03.2020 12:22 - 02.04.2020 12:48
Період завантаження договору: 27.03.2020 12:22 - 16.04.2020 12:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання 06.04.2020 - 20.12.2020
Місце постачання 03150, Україна, м. Київ, Київ, вул. Фізкультури,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВЕГА-СЕРВІС 2000"

Оскарження: 27.03.2020 12:22 - 13.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 282 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
282 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2020 12:48
Документи 31
Скарги 0
ФОП Марков Сергій Анатолійович
Початкова пропозиція 283 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 56b14ad4ebe8403f9ac40fbe9c5f3b8d
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-11-002672-b-b1
Постачальник: ТОВ "ВЕГА-СЕРВІС 2000"
Номер договору: 105
Сума договору: 282 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 235 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 13.04.2020 18:00
Статус:
Виконаний
pdf
105 від 13.04.2020.pdf
p7s
sign.p7s