-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
Тендер Prozorro UA-2020-03-11-002672-b
Завершена
284 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 420.00 UAH
Період уточнення:
11.03.2020 14:00 - 16.03.2020 19:00
Відповідь надана
Доброго дня!
Номер:
9c683109763c4d76a749483395e6a21f
Дата опублікування:
12.03.2020 12:51
Опис:
1. Надати гарантійний лист від виробників Pantum, Konica Minolta, або від офіційних представників виробників Pantum, Konica Minolta в Україні що всі витравні матеріали, які будуть використовуватися під час надання послуг з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки будуть оригінальними від виробників Pantum, Konica
ПРОСИМО ПРИБРАТИ ЦЮ ВИМОГУ - ЯК ТАКУ ЩО СУПЕРЕЧИТЬ ВІДКРИТОСТІ ТЕНДЕРУ............ такий гарантійні листи Виробники пристроїв не дають........ проводиться в рік тисячи тендерів - Ви думаєти вони цілий день листи пишуть?
Відповідь:
Відповідь:
Вимога, передбачена п.1 Технічних, якісних, кількісних характеристик та вимог до предмета закупівлі Додатку 3 до Тендерної документації, стосується всіх учасників процедури закупівлі та має на меті запобігти фальсифікату витратних матеріалів, що можуть пропонуватися учасниками.
Вимога про надання листів від виробників техніки Pantum та Konica Minolta, або від офіційних представників виробників техніки Pantum та Konica Minolta в Україні про використання Виконавцем оригінальних витратних матеріалів ґрунтується на тому, що техніка Pantum та Konica Minolta знаходиться на гарантійному терміні обслуговування.
Вимога Тендерної документації не є обмежувальною, т.я. замовник передбачив можливість надання гарантійних листів не тільки від виробників, а також офіційних представників виробників.
Дата відповіді:
16.03.2020 12:41
Відповідь надана
Доброго дня!
Номер:
00af6debed1d4935be728f8aadab87c6
Дата опублікування:
12.03.2020 12:43
Опис:
НЕ МОЖЛИВО ЗРОБИТИ ПРОПОЗИЦІЮ - ПО ОРІЄНТОВНІЙ КІЛЬКОСТІ ПОСЛУГ............ в разі не зміни документаціїї - тендер буде скарженний , як такий що має ознаки корупції.
Відповідь:
Відповідь:
Замовником в Технічних вимогах (Додаток 3 до Тендерної документації) наведено переліки та види послуг, що повинні надаватися учасником відносно предмету закупівлі, а також міститься інформація щодо орієнтовної кількості таких послуг на місяць.
Кількість заправок та відновлень картриджів, а також, ремонтів техніки залежить від навантаження (кількості надрукованих сторінок) на кожен пристрій. Розрахунок орієнтованих об'ємів друку проводився на підставі даних за декілька останніх років.
Враховуючи викладене, тендерна документація не потребує внесення змін в цій частині.
Дата відповіді:
16.03.2020 12:40
Відповідь надана
Доброго дня!
Номер:
c4b35b607c7c484692a26cb93a7930cb
Дата опублікування:
12.03.2020 11:15
Опис:
НЕМАЄ КІЛЬКОСТІ ПО КОЖНІЙ ПОЗИЦІЇ................. Не можливо розрахувати тендер!......... виправьте документацію! ......... ДЯКУЄМО!!
Відповідь:
Орієнтовна кількість робіт визначена в Додатку 3 тендерної документації
Дата відповіді:
12.03.2020 12:06