-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
Оголошено тендер
284 000.00
UAH
Номер:
356fe550a1af4cb28aa56e7d44ce712b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-11-004259-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
Очікувана вартість:
284 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Дата опублікування:
11.03.2020 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума284 000.00 UAH