• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки

282 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 56b14ad4ebe8403f9ac40fbe9c5f3b8d
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-11-002672-b-b1
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Постачальник: ТОВ "ВЕГА-СЕРВІС 2000"
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Номер договору: 105
Дата підписання: 13.04.2020 18:00
Період дії договору: 13.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 282 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 000.00 UAH)
Оплачено: 282 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання 06.04.2020 - 20.12.2020
Місце постачання 03150, Україна, м. Київ, Київ, вул. Фізкультури,1 На карті