-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-001590-a
Завершена
1 075 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 075.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 075.00 UAH
Номер:
92d10eded5994b3d9fbb6bc2b1d49c2b
Внутрішній номер закупівлі:
4545257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-25-001590-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гусятинська комунальна районна лікарня" Гусятинської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, Гусятин, Б.Лепкого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Процків Ігор Володимирович 380990526825 likarniabuhgus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 075 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 075.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2020 13:29 - 01.03.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2020 13:29 - 11.03.2020 18:00
Аукціон:
12.03.2020 11:21 - 12.03.2020 12:18
Період кваліфікації:
12.03.2020 12:18 - 19.03.2020 13:19
Період завантаження договору:
12.03.2020 12:18 - 01.04.2020 12:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗгідно умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
430000 квар-час
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Тернопільелектропостач"
Оскарження: 12.03.2020 12:18 - 30.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503, 380352239503 a.dmytruk@toe.te.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки 2, в
Оскарження: 12.03.2020 12:18 - 30.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
780 011.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
725 186.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2020 13:19
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42423070
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК" (044) 221-21-40 vladimir.khizhnyak@energopostachalnyk.com http://www.energopostachalnyk.com
-
Адреса:
Україна, 65005, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИЦЬКА, будинок 26/2
Початкова пропозиція
765 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНЕРГІЯ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42616768
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНЕРГІЯ ТРЕЙД" 380444994440 tender@sinerhiya.com.ua http://sinerhiya.com.ua
-
Адреса:
Україна, 02095, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 А, офіс 369
Початкова пропозиція
774 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
750 349.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Осташко Наталія 380512776040, 380969162278 ostashko_n@elektropostach.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
752 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
750 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
784 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
769 270.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34528630
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" 0504945694 kvn-1@uanergy.com http://www.uanergy.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 97 ЛІТЕРА З
Початкова пропозиція
769 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
769 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД" 0935787227 evroenergotrade@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Початкова пропозиція
787 106.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
786 031.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36530971
-
Контактна особа:
Владимир Зеленский +380665319059 tender@tek.energy
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЛИБОЧИЦЬКА, будинок 17
Початкова пропозиція
894 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
894 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
271fe24235884a43ba7f6063952e7d9c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-001590-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503, 380352239503 a.dmytruk@toe.te.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки 2, в
Номер договору:
1009
Сума договору:
725 186.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
604 321.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.04.2020 11:00
Статус:
Підписаний