-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
725 186.00
UAH з ПДВ
Номер:
271fe24235884a43ba7f6063952e7d9c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-001590-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гусятинська комунальна районна лікарня" Гусятинської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Контактна особа:
Процків Ігор Володимирович 380990526825 likarniabuhgus@gmail.com
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, Гусятин, Б.Лепкого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503, 380352239503 a.dmytruk@toe.te.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки 2, в
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
1009
Дата підписання:
08.04.2020 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
725 186.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 120 864.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
430000 квар-час
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b3deb3897da04231b563b8c7e6d0a928
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.3 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 13:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ec55ccc1466747a39e0fb46e714f9a82
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.05.2020 09:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d04b0137a16f461f9beba777d9a92da5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
27.10.2020 10:08
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b2404e9b92654f488a7007db65117447
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни у фінансуванні
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 14:03
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3733a418242d4d649886ce9ed22ca610
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У 2021 році ціна договору становить 462 934,40 що не перевищує 20% від ціни відповідно до ч.5 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
09.02.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e9bee0087abf437f8a6a2bbfcb22a5b9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У 2021 році ціна договору становить 145 037,20 грн. що не перевищує 20 % ціни відповідно до ч.5 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
10.02.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a425a906043c4c89aaab6e6d41f91fd2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Скасування зміни №5 до закупівлі №UA-2020-02-25-001590-a, до договору №1009
Номер додаткової угоди:
Протокол рішення №5
Дата внесення змін до договору:
19.02.2021 11:00
Статус:
Опубліковано