-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 075 000.00
UAH
Номер:
2563570c5bb146208c9785b1084b983e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-25-002279-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гусятинська комунальна районна лікарня" Гусятинської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гусятинська комунальна районна лікарня" Гусятинської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
Очікувана вартість:
1 075 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2020 рік. Річний план закупівель затверджений рішенням тендерного комітету «25» лютого 2020 року
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.02.2020 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 075 000.00 UAH