-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-001590-a
Завершена
1 075 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 075.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 075.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2020 13:29 - 01.03.2020 18:00
Відповідь надана
Загальне питання по закупівлі
Номер:
0240518c391f4ae6b4529eb96ff00235
Дата опублікування:
28.02.2020 08:43
Опис:
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, до якої площадки вимірювання відноситься Замовник: А (з АСКОЕ) чи Б (без АСКОЕ).
Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня. Тендерним комітетом розглянуто Ваше звернення. За результатом розгляду можемо повідомити наступне. Замовник відноситься до групи "Б" (без АСКОЕ).
Дата відповіді:
03.03.2020 16:10